Szafka do łazienki 32,5 x 30,5 x 75,5 cm firmowa Schildmeyer perłowo biała

Szafka do łazienki 32,5 x 30,5 x 75,5 cm firmowa Schildmeyer perłowo białaSzafka do łazienki 32,5 x 30,5 x 75,5 cm firmowa Schildmeyer perłowo białaSzafka do łazienki 32,5 x 30,5 x 75,5 cm firmowa Schildmeyer perłowo biała
467,00 zł
razem z 23 % VAT z doliczeniem Koszt wysyłki

- +
Nr prod.:
25777112
Czas dostawy:
2 tygodnie
Waga objętościowa:
22,000
Specyfikacja produktu:
drukuj
Zapamiętaj:
Nie sprzedajemy dodatkowych elementów widocznych na zdjęciach produktów!
Kolory mogą zmieniać swój odcień w zależności od monitora!
Szafka do łazienki 32,5 x 30,5 x 75,5 cm firmowa Schildmeyer perłowo biała
1 drzwi
1 szuflada
Kolor biały perłowy
Metalowe uchwyty i okucia
Do prostego samodzielnego montażu
Szafka podstawowa Lumo firmy Schildmeyer zachwyca klasycznym designem i jest neutralnym meblem łazienkowym z chromowanym uchwytem, który przyciąga wzrok. Oprócz ponadczasowego wyglądu w eleganckiej bieli. Szafka dolna jest wyposażona w drzwi, półkę i szufladę (wymiary wewnętrzne ok. 23,7 x 26 x 10 cm). Zawias drzwiowy można dowolnie wybierać podczas montażu. Uchwyty i okucia wykonane są z wysokiej jakości metalu. Szafka bazowa nadaje się do łatwego samodzielnego montażu i może być łączona z innymi meblami łazienkowymi z serii o tej samej nazwie. To daje wiele możliwości kombinacji, a przestrzeń w łazience może być optymalnie wykorzystana.
Materiał płyta wiórowa (Materiał konstrukcyjny wytworzony ze specjalnie przygotowanych wiórów drzewnych, sprasowanych z dodatkiem żywic przy użyciu ciśnienia i wysokiej temperatury w płyty o różnych wymiarach, grubościach, ciężarze objętościowym i parametrach wytrzymałościowych.)
Powierzchnia matowa pokryta melaminą: (związek chemiczny z grupy amin, pochodna triazyny, trimer cyjanamidu. Jest bezbarwną substancją krystaliczną. Ma postać białego proszku, jest trudno palna, odporna na działanie wody, temperatury i światła. Ma wysoką twardość powierzchni, nie występują w niej prądy błądzące)
Wysokość 75,5 cm
Długość 32,5 cm
Szerokość 30,5 cm
Waga netto 10,87 kg

 

Twoje pytanie o produkt


Rodzaj zapytania:
Twoja nazwa:
Twój adres e-Mail:
Twoje zapytanie i uwagi:
Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie:
Ile wynosi 8 - 3?
Twoja odpowiedź:

 


Gość


Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: Ile wynosi 8 - 3?
Twoja odpowiedź:Produkt 2 von 19 w tej kategorii
"