Suszarka na pranie rozkładana stal proszkowana 200 cm

Suszarka na pranie rozkładana stal proszkowana 200 cmSuszarka na pranie rozkładana stal proszkowana 200 cmSuszarka na pranie rozkładana stal proszkowana 200 cmSuszarka na pranie rozkładana stal proszkowana 200 cmSuszarka na pranie rozkładana stal proszkowana 200 cmSuszarka na pranie rozkładana stal proszkowana 200 cm
225,00 zł
razem z 23 % VAT z doliczeniem Koszt wysyłki

- +
Nr prod.:
10018866
Czas dostawy:
7-10 dni
Dostępne
100
Specyfikacja produktu:
drukuj
Zapamiętaj:
Suszarka do ubrań rozkładana stal proszkowana 200 cm
Może być użyta również na zewnątrz
Stabilna
Stal malowana proszkowo
Funkcjonalna i praktyczna
Rozkładana
Jest wyjątkowa ponieważ kiedy nie potrzebujesz skrzydeł używać to możesz je wcisnąć do środka, nie muszą być rozłożone, w ten sposób oszczędzasz miejsce (obrazki w galerii pokazują w jaki sposób to wygląda)
Stojak do suszenia można wysuwać do 2 m
Suszarka jest wykonana z odpornej na warunki atmosferyczne, malowanej proszkowo stali w kolorze białym i mierzy około 114 x 91 x 63 cm. Służy nie tylko w łazience czy w pralni. Możesz także użyć suszarki do suszenia na balkonie lub na tarasie. Można ją rozciągnąć do około 199 cm, a tym samym zapewnia wystarczającą długość linii dla wielu ubrań i innych rzeczy do suszenia.
Dzięki bardzo stabilnej konstrukcji wieszak do suszenia może być obciążony do 25 kg. Ta waga może być łatwo przenoszona przez solidne stalowe pręty. Dziewięć biegunów środkowych ma około 100 cm długości i średnicę około 1 cm. Zaleta tych stosunkowo szerokich prętów metalowych: zapewniają optymalną wydajność suszenia i zapobiegają powstawaniu nieestetycznych zmarszczek, są one znane z suszenia na półkach na pranie lub sznurkach do prania. Pręty dwóch bocznych części mają grubość około 0,5 cm i mierzą około 42 cm. Dzięki temu dostępna jest powierzchnia do suszenia o długości około 18,2 m.
Złącza i części boczne tego stojaka do suszenia są wykonane z wytrzymałego plastiku w kolorze szarym i bordowym. Prążkowane plastikowe nóżki zapewniają stabilne oparcie suszarki na ubrania i dodatkowo chronią podłogę przed nieestetycznymi zadrapaniami. Po zakończeniu suszenia można po prostu złożyć suszarkę, o grubości zaledwie 8 cm pasuje do każdej małej niszy i nie zajmuje miejsca.
Suszarka do ubrań rozkładana stal proszkowana 200 cm

Twoje pytanie o produkt


Rodzaj zapytania:
Twoja nazwa:
Twój adres e-Mail:
Twoje zapytanie i uwagi:
Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie:
Ile wynosi 2 x 2?
Twoja odpowiedź:

 


Gość


Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: Ile wynosi 2 x 2?
Twoja odpowiedź:Produkt 1 von 4 w tej kategorii