Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo2 niebieska

Przyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo2 niebieskaPrzyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo2 niebieskaPrzyczepka rowerowa Qeridoo Kidgoo2 niebieska
W tej chwili produkt jest niedostępny.
Nr prod.:
7483378
Waga w KG:
20,000
Specyfikacja produktu:
drukuj
Nie sprzedajemy dodatkowych elementów widocznych na zdjęciach produktów!
Kolory mogą zmieniać swój odcień w zależności od monitora!
Wózek sportowy dla 2 dzieci. Można wykorzystać jako przyczepkę rowerową, dla biegaczy i spacerowiczów oraz jako przyczepkę transportową.

Multifunkcjonalny sportowy wózek dziecięcy oferuje wszystkie ważne funkcje już w wersji podstawowej. Można do wykorzystać jako przyczepkę rowerową, wózek dziecięcy i jako wózek towarzyszący biegaczowi. Wózek jest łatwy do złożenia i jest on wyposażony w automatycznie regulujące się zawieszenie typu ALFA. Multifunkcjonalny dyszel umożliwia szybką zmianę trybu pracy - przyczepka rowerowa, buggy lub jogger. Przycisk blokujący jest dodatkowym elementem zwiększającym stabilność połączenia.  Automatyka powietrzno-sprężynowa zapewnia stabilne i pewne położenie pojazdu. System sprężyn automatycznie dopasowuje się  do każdego obciążenia, podwyższając bezpieczeństwo i komfort jazdy dzieci. Do budowy wózka użyto materiały o wysokiej jakości takie jak aluminium i stal szlachetną. Zoptymalizowane obciążenie i nowoczesne paski refleksyjne zwiększają komfort i bezpieczeństwo.  Kierunkowy protektor głowy zwiększa bezpieczny odstęp pomiędzy głową dziecka a torem jazdy. System wentylacji jest regulowany co jest szczególnie użyteczne podczas upałów. Modularnie zbudowana wolna oś posiada intuicyjny hamulec parkowania. Modularna budowa umożliwia doposażenie wózka na przykład  aktywny system hamowania. Hamulec parkownia z nożnym pedałem pracuje niezależnie z opcjonalnym hamulcem tarczowym. Nakrycie ochronne wykonane z drobnej siatki chroni przed insektami i małymi kamyczkami. Dodatkowe, zwijane rolety okienne, wykonano z folii TPU chroni przed deszczem i bryzgami wody. Regulowane przesłony słoneczne chronią przed promieniowaniem słonecznym.  System siedzisk oferuje przyjemny i eronomiczną pozycję. Pięciopunktowy system pasów z metalowymi zamkami jest wyścielany poduszeczkami. Torebka na smartfon na dachu wóżka ułatwie z jego korzystania w trybie wóżka dziecięcego. Torebka służyt też jako dodatkowe okienko umożliwiające monitorowanie dzieci.
 
Długość w trybie przyczepki 151 cm
Długość w trybie spakowanym 110 cm
Max. szerokość 82 cm
Wysokość 87,5 cm
Wysokość uchwytu 48 – 104 cm
Rozmiar w stanie złożonym 40,5 x 78,5 x 112 cm
Waga 17,6 kg
Max. obciążenie 42 kg
Max. wzrost dziecka w trybie wózka 116 cm
Max. wzrost dziecka w trybie przyczepki 110 cm

Twoje pytanie o produkt


Rodzaj zapytania:
Twoja nazwa:
Twój adres e-Mail:
Twoje zapytanie i uwagi:
Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie:
Ile wynosi 2 x 2?
Twoja odpowiedź:

 


Gość


Proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: Ile wynosi 2 x 2?
Twoja odpowiedź:Produkt 17 von 18 w tej kategorii