Cremesso
Kapsułki Cremesso na kawę i herbatę
Ciesz się specjalnościami kawowymi o jakości barista z Cremesso - za naciśnięciem jednego przycisku. W asortymencie RUDEPOL.PL znajdziesz kapsułki z kawą i herbatą odpowiednie dla twojego systemu kapsułek Cremesso - wyprodukowane w Szwajcarii z wieloletnim doświadczeniem w przetwarzaniu kawy.
Kapsułki Cremesso w wielu odmianach
Bez względu na to, czy jest to mocne espresso, czy zwykłe lungo, z charakterystyczną pianką lub mocnym aromatem karmelowym - miłośnicy kawy znajdą to, czego szukają w ofercie RUDEPOL.PL. Kapsułki kawy do ekspresu Cremesso nie pozostawiają nic do życzenia. Ciesz się specjałami kawowymi cremesso z mlekiem i daj się skusić pysznemu cappuccino.
Organiczne kapsułki Cremesso - organiczne i zrównoważone
Dzięki ekologicznym odmianom Cremesso Cremesso Lungo Bio Crema i Espresso Bio Classico możesz cieszyć się pyszną kawą o jakości organicznej. Te odmiany do ekspresu do kawy Cremesso są nie tylko certyfikowane ekologicznie, ale także Faritrade. Chronione aromatem kapsułki odmian organicznych również składają się wyłącznie z surowców odnawialnych i nadają się do kompostowania. Wszystkie pozostałe kapsułki Cremesso nie zawierają aluminium i są wykonane z tworzywa sztucznego.
Kapsułki do herbaty Cremesso
Za pomocą maszyny Cremesso możesz przygotować pyszne aromatyczne herbaty oprócz pełnoziarnistej kawy. Zacznij dzień od dobrej filiżanki herbaty z ekspresu Cremesso. Niezależnie od tego, czy jest to czarna herbata, jasna herbata owocowa, delikatna herbata rooibos czy świeża herbata miętowa - z herbatą Cremesso z małej kapsułki chronionej aromatem, twoja herbata jest przygotowywana w kilka minut.