Pełna przyjemność z kawy szybko i łatwo. Umożliwia to ekspres do kawy z porcjami i kapsułkami z kawą. Doskonałe systemy z kapsułek Dolce Gusto, Nespresso® *, Senseo lub Tassimo oferują indywidualne przygotowanie pysznych kaw i gorących napojów, takich jak kakao, herbata i kawa z mlekiem, jako praktyczna porcja filiżanki. RUDEPOL.PL oferuje ogromny wybór płatków i kapsułek do pysznych gorących napojów odpowiednich dla różnych systemów producentów.
Dla kogo przeznaczone są maszyny do kapsułek i padów?
Twój czas jest cenny. Dlatego nie chcesz spędzać zbyt wiele czasu na przygotowywaniu swojego ulubionego napoju. Maszyny z padem i kapsułkami są idealne dla tych, którzy kochają to szybko i bez komplikacji, ale nie chcą stracić pełnej przyjemności. A może lubisz tylko jedną do dwóch filiżanek dziennie, aby nie warto robić całego dzbanka kawy? Systemy kapsułek i padów przygotowują ulubiony napój jako praktyczną porcję jednorazową. W ten sposób możesz także cieszyć się zmienianiem gorących napojów, takich jak kawa, lungo, espresso lub napoje kakaowe, filiżanka po filiżance. Na rudepol.pl możesz zamawiać i kupować kapsułki i saszetki z kawą od TASSIMO, Dolce Gusto i do Nespresso® * oraz do Nespresso® * Pro łatwo i tanio online.
Pady - po prostu praktyczne
W przypadku gorących napojów w praktycznych poduszkach ilość kawy, kakao lub herbaty potrzebna do porcji filiżanki jest pakowana w przepuszczalny polar filtracyjny. Wkładany do maszyny z padem, np. kawa jest parzona bezpośrednio do filiżanki i przywołuje pyszny gorący napój. Podkładkę do kawy można następnie łatwo i czysto usunąć. Ponieważ podkładki zwykle składają się z dwóch cienkich warstw celulozy, które są połączone ze sobą bez kleju, większość podkładek można kompostować bez żadnych problemów.
Sprytne kapsułki dla pełnego aromatu
Podobnie jak systemy do kawy z saszetkami z kawą, ekspresy do kapsułek zapewniają przyjemność za naciśnięciem jednego przycisku. Skoordynowana ilość kawy w proszku na filiżankę wspaniałej kawy znajduje się w sprytnych kapsułkach, np. z Nespresso® *, TASSIMO lub Nescafe Dolce Gusto hermetycznie zamknięte aromatem. Zapieczętowane kapsułki z kawą chronią aromat aż do przygotowania, dzięki czemu smak jest konsekwentnie pyszny, filiżanka po filiżance. Obudowa kapsułki jest otwierana tylko podczas przygotowywania, a specjalność kawy jest parzona. Odmiany kompozycji kawy z mlekiem, takie jak cappuccino, latte macchiato lub gorące czekoladki, łączą przygotowywanie kawy i mleka w jednej kapsułce przez oddzielne komory lub można je przygotować z oddzielnymi kapsułkami mlecznymi, aby uzyskać pyszne pieniące się chwile.
następne podkategorie:

TASSIMO

TASSIMO
Idealna przyjemność, filiżanka po filiżance. Daj się uwieść różnoro...

Do Dolce Gusto

Do Dolce Gusto
Kapsułki do kawy do ekspresów Nescafé Dolce Gusto - kompatybilne z ...

Do Nespresso

Do Nespresso
Zawsze przygotowuj nowe odmiany kawy dzięki systemowi kapsułek Nesp...

Do Nespresso Pro

Do Nespresso Pro
Podkładki biurowe do Nespresso Professional Aby zapewnić profesjon...

Pady

Pady
Pads / Senseo Aromatyczne kawy i herbaty w praktycznych strąkach o...

Specjal.T System

Specjal.T System
Special.T kapsułki herbaciane W celu udoskonalenia czerpania przyj...