TEEKANNE TEALOUNGE System
Ciesz się doskonale zaparzoną herbatą TEEKANNE TEALOUNGE System
Ciesz się z RUDEPOL.pl cały świat delektowania się wyśmienitymi herbatami w systemie TEEKANNE TEALOUNGE. Niezależnie od tego, czy wolisz delikatne zielone herbaty, pikantne herbaty owocowe czy najlepsze czarne herbaty, takie jak Dark Assam, Darjeeling lub Earl Grey - zafunduj sobie wyjątkową przerwę z urzekającymi herbatami.
Profesjonalne korzystanie z herbaty za naciśnięciem jednego przycisku
W asortymencie systemu TEEKANNE TEALOUNGE stosowane są tylko najlepsze herbaty o szczególnie drobnym stopniu krojenia. System TEALOUNGE opracowany przez ekspertów od herbaty ma cztery programy Tea Expert, które dostosowują preparat do określonego rodzaju herbaty. W ten sposób delikatna zielona herbata jest przygotowywana równie doskonale i gotowa do spożycia, jak mocna czarna herbata lub pikantna herbata ziołowa.
Odpowiednia herbata TEALOUNGE na każdą okazję
RUDEPOL.pl ma odpowiednią herbatę na każdy nastrój w odświeżających cenach. Zacznij dzień od lekko cierpkiej i pobudzającej porannego wschodu słońca lub musującej aromatycznej świeżej herbaty cytrynowej. Earl of Grey zapewnia klasyczną herbatę ze świeżym aromatem bergamotki, a doskonałe herbaty ziołowe, takie jak Fennel Anise Duo lub Mint Experience, zapewniają idealną harmonię. Jeśli może być nieco pikantny, mocne herbaty chai zapewniają odrobinę pikantności. Spróbuj i ciesz się.

"