Kawiarnia w jednym miejscu na rudepol.pl
Kawa sprawia, że nasze serca biją szybciej - i to nie tylko z powodu kofeiny. Kawa to nasza wielka pasja. Fascynuje nas różnorodność smaków małego czarnego ziarna. Chcielibyśmy przekazać to doświadczenie i zaoferować szeroki wybór odmian dla smakoszy i markowych kaw w naszym dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym RUDEPOL.PL - w przystępnych cenach. Ciesz się czarnym pick-me-up tak, jak lubisz najbardziej. Jako espresso, klasyczna kawa z filtrem, z mlekiem lub jako pyszna kawa, taka jak caffè latte, latte macchiato lub cappuccino. Oferujemy odpowiednią kawę do każdego rodzaju przygotowania.
Na RUDEPOL.pl można kupić kawę, herbatę i kakao bezpośrednio z Niemiec. Mamy odpowiednie kapsułki z kawą i podkładki do kapsułek lub padów. Niezależnie od tego, czy Tassimo, Dolce Gusto lub kapsułki pasują do Twojego ekspresu Nespresso. Na rudepol.pl znajdziesz swoją ulubioną kawę.

Oczywiście oferujemy również pełny aromat ziaren kawy w pełni automatycznych ekspresów do kawy. Daj się zainspirować naszą bogatą ofertą. Ciesz się markowymi kawami, takimi jak od illy, Lavazza, Café Royal, Mocambo, Segafredo, Dallmayr, Kimbo lub Schwiizer Schüümli i bardzo specjalne kompozycje z wykwintnych ziaren Arabiki i Robusty z najlepszych obszarów uprawy - a także aromatycznych organicznych odmian kawy i z uczciwego handlu.

Czy wolisz zacząć dzień od filiżanki kawy z filtrem? Jeśli lubisz kawę świeżo parzoną z ekspresu do kawy z filtrem lub z miłością zaparzoną ręcznie, w naszej ofercie kawy mielonej znajdziesz coś odpowiedniego. Drobno mielone espresso, uwodzicielska caffè crema, klasyczne najlepsze kawy od delikatnych po pełne - przejrzyj nasze szczegółowe kategorie i pozwól dobremu smakowi zdecydować.
Kawa czy herbata? - Z nami znajdziesz oba!
Niezależnie od tego, czy jest to mocna herbata Assam, kwiatowe Darjeeling, uwodzicielsko słodka herbata owocowa, aromatyczna herbata ziołowa i zielona lub pikantne chai - jeśli gorąca filiżanka herbaty nie tylko ogrzeje dłonie, ale także serce, znajdziesz odpowiednią herbatę na każdy nastrój. Dzięki naszemu dużemu wyborowi herbat możesz zacząć np. w dobry dzień ożywczym Earl Grey. Nadaj kolor codziennemu życiu dzięki mocnym herbatom owocowym. Zafunduj sobie słodką przerwę w codziennym życiu biurowym ze smakowymi kompozycjami herbacianymi i zakończ dzień dobroczynną herbatą ziołową. Nasza ogromna różnorodność markowych herbat, np. marki Meßmer Tea, Teapot, Milford lub Goldmännchen Tea zaprasza do odkrywania nowych kompozycji smakowych raz po raz. Aby wesprzeć swoje zdrowie i dobre samopoczucie, możesz po prostu zamówić certyfikowane herbaty lecznicze od Bad Heilbrunner online na stronie rudepol.pl
Specjalności syropowe do indywidualnej przyjemności
Zapewnij szczególny akcent w swoim gorącym lub zimnym napoju i udoskonal kawę i specjały mleczne, np. z wybranymi smakami Monin i Riemerschmid. Dzięki naszej szerokiej gamie odmian syropów możesz zarówno przygotować klasyczne macchiato karmelowe, jak i stworzyć własne unikalne kompozycje smakowe. Oczywiście smaki są również idealne do przygotowywania koktajli i napojów
 
następne podkategorie:

Kawa

Kawa
Kawa Gorąca i czarna, z nieporównywalnym zapachem i pikantno-gorzk...

Kapsułki Pady

Kapsułki Pady
Pełna przyjemność z kawy szybko i łatwo. Umożliwia to ekspres do ka...

Herbata

Herbata
Herbata Przyjemność może być tak łatwa. Na szczęście miłośnicy her...

Kakao Czekolada

Kakao Czekolada
Pełny aromat najlepszej czekolady w filiżance - daj się skusić szer...

Delikatesy

Delikatesy
Odpręż się i udoskonal swoją kawę lub herbatę za pomocą miękkiego c...

Akcesoria

Akcesoria
Akcesoria, oryginalne części zamienne i produkty do usuwania kamien...